Łuków

Łuków: trzy bramki na powrót kibiców

Sport Pon. 17.05.2021 09:57:28
17
maj 2021

W niedzielę 16 maja na stadionie przy ul. Warszawskiej w Łukowie Orlęta grały z Ładą Biłgoraj. Było to spotkanie, na którym mogli wreszcie obecni być kibice. Łukowska drużyna wygrała 3:0.

Po zniesieniu kolejnych obostrzeń na trybuny wrócili kibice. Na łukowskim stadionie pojawili się w niedzielę 16 maja. Kiedy z nimi rozmawialiśmy nie ukrywali, że cieszą się z tego, że będą mogli obejrzeć spotkanie na żywo. Zadowoleni byli też piłkarze. Jak nam mówili, grają przecież właśnie dla nich, dla kibiców.
W niedzielę drużyna łukowskiego klubu spotkała się z drużyną Łada Biłgoraj. Przed meczem trener Dariusz Solnica podkreślał, że to trudny i nieprzewidywalny rywal. Dodawał też, że jego podopieczni dadzą z siebie wszystko. I dali. W drugiej połowie Orlęta strzeliły trzy gole. Zdobywcami bramek byli Radosław Szustek, Sebastian Sowisz i Damian Ozygała.

Kolejny mecz Orlęta rozegrają w sobotę 22 maja o godzinie 17.00 z drużyną Grom Różaniec. Spotkanie odbędzie się w Łukowie.

Już natomiast wiadomo, że zaplanowany na ostatni weekend maja mecz z Unią Hrubieszów nie zostanie rozegrany. Spotkanie nie odbędzie się, ponieważ rywale wycofali się z rozgrywek.AKup/Js
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.