Łuków

Łukowski trener na obozie kadry szkoleniowej w Wiśle

Sport Wt. 11.05.2021 08:35:31
11
maj 2021

Łukowski szkoleniowiec Zenon Pawlikowski brał udział w obozie doszkalającym sztabu szkoleniowego i kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu. Trener łukowskich kickbokserów i bokserów podczas szkolenia uzyskał stopień mistrzowski III DAN.

Obóz doszkalający sztabu szkoleniowego i kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu, którzy tak jak i zawodnicy przygotowują się do Światowych Igrzysk Sportowych, odbywał się w dniach 7 - 9 maja na obiektach Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich „START” w Wiśle. Nadzór nad realizacją projektu objęli sześciokrotny Mistrz Świata, trener kadry narodowej, prezes PZKB Piotr Siegoczyński, Mistrzyni Świata w Kickboxingu – Dorota Godzina oraz kierownik kursów i szkoleń kadr trenerskich PZKB Tomasz Mamulski. W przedsięwzięciu uczestniczył łukowski szkoleniowiec trener Zenon Pawlikowski. W trakcie odbywającego się na obozie egzaminu uzyskał on stopień mistrzowski III DAN.

Na zdjęciu głównym (od lewej): Zenon Pawlikowski, Rafał Karcz, Tomasz Mamulski, Piotr Siegoczyński, Leszek Jobs i Henryk Piwowar.


zdjęcia i informacja: Zenon Pawlikowski
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.