Medaliści z KSW Łuków

Sport Wt. 20.06.2023 15:37:43
20
cze 2023

Zawodnicy KSW Łuków zdobyli 16 medali podczas zawodów Grand Prix Polski w kickboxingu w formułach pointfighting i kick light. Turniej odbywał się w Mińsku Mazowieckim. W klasyfikacji drużynowej w formule pointfighting pierwsze miejsce zajął KSW Łuków.

Zawody Grand Prix Polski w kickboxingu w formułach pointfighting i kick light odbywały się 17 czerwca w Mińsku Mazowieckim. Patronował im Polski Związek Kickboxingu. O medale walczyło 271 zawodników z 32 klubów. W turnieju bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący sekcję kickboxingu KSW Łuków. Młodzi zawodnicy zdobyli w sumie 16 medali: 13 medali w formule pointfighting i 3 w kick light.

Złote medale wywalczyli: Kacper Bartosiewicz, Jakub Oponowicz, Hanna Safiańska, Filip Szaniawski, Nikodem Gurdziel 2 x (w kat.27 kg i kat.30 kg), Sebastian Czerski i Julia Kondracka. Srebrne: Nikola Rosa, Alan Rosa, Marcel Czubaszek i Jakby Keller, a brązowe: Karolina Gajownik, Jan Safiański, Tymoteusz Dzadz i Michał Gajownik.
Dodatkowo najmłodsi zawodnicy wzięli udział w sprawnościowym torze przeszkód. Najlepiej wypadł na nim Michał Gajownik, który zajął pierwsze miejsce i Aleksander Biadun, który zajął miejsce drugie. Ponadto Nikola Rosa, Krystian Czerski, Fabian Wysocki i Stefan Siemionek zajęli trzecie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

W klasyfikacji drużynowej w formule pointfighting Grand Prix Polski pierwsze miejsce zajął KSW Łuków.

zdjęcie i informacja: KSW Łuków