Orlęta Łuków jednak bez awansu

Sport Sob. 15.06.2024 19:34:48
15
cze 2024

Na boisku przy ul Warszawskiej w Łukowie rozgrywano dziś, 15 czerwca mecz, który miał zakończyć się awansem łukowskich Orląt do IV ligi. Niestety, tego planu nie udało się zrealizować. Orlęta Łuków przegrały z Lutnią Piszczac. O awans powalczą w nowym sezonie.

W sobotnie popołudnie Orlęta Łuków podejmowały na swoim boisku drużynę Lutnia Piszczac. Do przerwy łukowska jedenastka pod wodzą Rafała Jaworskiego wygrywała 1:0. Niestety druga połowa nie potoczyła się po myśli żółto – czerwonych. Przeciwnicy strzelili trzy gole. Jeszcze tuż przed końcowym gwizdkiem Orlęta strzeliły gola, ale na to, aby mecz zakończył się chociaż remisem, zabrakło czasu.

Dzisiejsza przegrana oznacza, że Orlęta kończą sezon na trzecim miejscu w tabeli. To oznacza również, że nie awansują do IV ligi.

Tak, to co wydarzyło się na boisku podsumowuje prezes ŁKS Orlęta Łuków Arkadiusz Pogonowski.

zdjęcia: Zbigniew Woźniak/Podlasie24.pl