Biała Podlaska

Podlasie tylko remisuje w Nowym Targu

Sport Wt. 19.09.2023 09:57:13
19
wrz 2023

Po wspaniałym zwycięstwie przed własną publicznością z Wieczystą Kraków. Zawodnicy Artura Renkowskiego pojechali do Nowego Targu na mecz z Podhalem. Podhale nie zalicza jak na razie udanego sezonu i to goście byli faworytem.

Zgodnie z oczekiwaniami, to Podlasie jako pierwsze ruszyło do ataku. W 5. minucie Krzysztof Salak był bliski przejęcia piłki zagraną głową, ale w ostatniej chwili uprzedził go Jakub Osobiński. W kolejnych minutach to gospodarze mieli więcej z gry. Jakub Rubiś był w dobrej sytuacji, lecz z bliskiej odległości konkretnie przestrzelił. Pod koniec pierwszej części rajd prawą stroną przeprowadził Bartłomiej Purcha będąc w polu karnym, uderzył po długim słupku i tylko minimalnie obok słupka. Do przerwy było bez goli.
Po zmianie stron w poprzeczkę uderzył Dawid Nojszewski. Biało-zieloni rozpędzali się, ale jak skwitował po meczu trener Artur Renkowski zabrakło kropki nad i. Pod koniec spotkania Hubert Antkowiak próbował głową, ale znów niecelnie. Ostatecznie to dość zamknięte spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, który obiektywnie trzeba przyznać, jest sprawiedliwy.

W następnej kolejce Podlasie zmierzy się u siebie ze Świdniczanką Świdnik. Początek meczu w sobotę 23 września o 15:00.

III liga, grupa IV

8.kolejka

Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska 0:0
Podhale: Osobiński – Chmelenko (46 Drobnak), Nokrosius, Jakubowski, Rubiś (79 Kozarzewski), Tymosiak, Karmański, Purcha, Michota, Grzebieluch (68 Niedziałkowski), Antkowiak.
Podlasie: Misztal – Kapuściński, Podstolak, Avdieiev (58 Kozłowski), Salak, Kamiński, Orzechowski, Pigiel, Jakóbczyk, Kurowski, Nojszewski (75 Pacek).

Adrian Artych

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.