Łuków

Siatkarze z łukowskiej „Czwórki” na finale minisiatkówki

Sport Czw. 13.06.2024 08:55:06
13
cze 2024

Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie wzięli udział w Wielkim Finale Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego. Podopieczni trenera Jakuba Ostrowskiego przywieźli z turnieju złote medale.

8 Wielki Finał Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego 2024 w kategorii chłopców odbył się 8 czerwca. Jego organizatorem był Łódzki Związek Piłki Siatkowej. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z czterech województw: kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i łódzkiego. Podczas finału 24 zespoły przez 5 godzin toczyły walkę punkt za punkt – zdobywając cenne doświadczenie w trakcie 10 setów, w których uczestniczył każdy zawodnik. W rozgrywkach mini siatkówki ligi łódzkiej brali udział siatkarze z łukowskiej „Czwórki”, trenowani przez Jakuba Ostrowskiego.

Jak czytamy w nadesłanej do nas relacji, Adam Kołodziej i Marcel Antolak w kategorii dwójek skończyli rozgrywki ligi łódzkiej na piątym miejscu, przegrywając tylko jedno spotkanie. Natomiast ich starsi koledzy w kategorii trójek zostali mistrzami ligi łódzkiej 2024. Adam Mądry, Antoni Strzelczak, Karol Kamowski, Alan Grzyb i Krzysztof Stępniewski w całych rozgrywkach trwających kilka miesięcy przegrali tylko jeden mecz. Dodatkowo Adam Mądry odebrał nagrodę MVP - most valuable player - najbardziej wartościowego gracza.

Teraz siatkarze z łukowskiej „Czwórki”, podopieczni Jakuba Ostrowskiego, przygotowują się do Mistrzostwa Polski Kinder Joy of Moving 2024.informacja i zdjęcia: SP 4 Łuków


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.