Biała Podlaska

Służby mundurowe spotkały się w Sławatyczach

Sport Pt. 02.02.2024 16:45:55
02
lut 2024

Po raz 22 w Zespole Szkół w Sławatyczach odbył się Walentynkowy Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej. W tym roku w zmaganiach udział wzięło 14 drużyn.

2 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sławatyczach rozegrano 22 Walentynkowy Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej. Inicjatorem tego wydarzenia jest por. rez. SG, Sławomir Jarocki, który wyjaśnił, że to wydarzenie ma na celu wspólnej integrację, rozmowy, a także aktywne spędzenie czasu na boisku.
Tegoroczny turniej rozgrywał się w trzech miejscowościach: Piszczac, Tuczna i Sławatycze, gdzie odbył się finał zmagań.

W tym roku w zmaganiach uczestniczyło 14 drużyn: Policja, Straż Pożarna, Straż Graniczna, a także Wojska Obrony Terytorialnej.

Jak podkreślił Mariusz Oleszczuk, dyrektor Zespołu Szkół w Sławatyczach, Turniej to wydarzenie sportowe, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych na terenie gminy. Jak się okazało, już trzecie pokolenie bierze udział w rozgrywkach. – Z tego co słyszałem od organizatora, w pierwszych turniejach brali udział uczestnicy urodzeni w latach 70-tych, a teraz najmłodszy uczestnik jest z 2002 roku – podkreślił Mariusz Oleszczuk.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Izabela Chajkaluk
+48.500106004

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.