Łuków

Szachowe lato w Krynce

Sport Czw. 22.06.2023 09:24:17
22
cze 2023

Klub Szachowy Hetman Krynka organizuje dla wszystkich miłośników „królewskiej gry” letnie szkolenie szachowe. W zajęciach mogą brać udział dzieci i młodzież do lat 18. Szkolenie potrwa przez całe wakacje.

Szachowe szkolenie, które organizuje Klub Szachowy Hetman Krynka, będzie odbywać się od 1 lipca do 31 sierpnia. Miejscem spotkań miłośników „królewskiej gry” będzie świetlica w Krynce. Zajęcia są adresowane do juniorów do 18 roku życia. Kursanci podzieleni zostaną na dwie grupy: początkującą i średniozaawansowaną. Każda z nich będzie spotykać się trzy razy w tygodniu na dwie godziny lekcyjne. Zajęcia poprowadzą doświadczeni, licencjonowani instruktorzy Polskiego Związku Szachowego. Klub gwarantuje sprzęt szachowy, materiały szkoleniowe i na zakończenie turniej z nagrodami.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje więc kolejność zgłoszeń. Zainteresowani udziałem w wakacyjnym szkoleniu szachowym proszeni są o kontakt mailowy na adres: kszhetmankrynka@gmail.com, w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz formularza zgłoszeniowego.informacja: Klub Szachowy Hetman Krynka

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.