Zawodnicy KSW Łuków triumfują na zawodach w Mińsku Mazowieckim

Sport Wt. 11.06.2024 11:04:15
11
cze 2024

Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący sekcję kickboxingu KSW Łuków wzięli udział w Letnim Grand Prix Polski w kickboxingu w formułach pointfighting i kick light. Przywieźli do domu 23 medale.

Letnie Grand Prix Polski w kickboxingu w formułach pointfighting i kick light odbywało się 9 czerwca w Mińsku Mazowieckim. Zawodom patronował Polski Związek Kickboxingu. O medale walczyło 323 zawodników z 39 klubów. W turnieju bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący sekcję kickboxingu KSW Łuków. Zdobyli aż 23 medale i zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Złote medale wywalczyli: Kalina Zalewska, Julia Ciołek, Róża Zaniewicz, Julia Radomyska Leon Stepniak, Nikodem Gurdziel, Krystian Czerski, Wojciech Wierzejski, Jakub Oponowicz i Mikołaj Prusinowski. Srebrne medale zdobyli: Nikola Rosa, Tatiana Pieniak, Fabian Wysocki, Miłosz Rola, Kacper Bartosoiewicz, Sebartian Czerski, a brązowe: Eliza Gurdziel, Michał Gajda, Igor Tchórzewski, Borys Kaczorowski, Maciej Oponowicz, Alex Siekierzyński i Marcin Jandik.

To był ostatni start przed wakacjami. Teraz zawodników czekają zgrupowania i obozy.

informacja i zdjęcia: KSW Łuków