100 lat pani Tekli Radzikowskiej

wrz 2025
Taki jubileusz nie zdarza się często. Pani Tekla Radzikowska z Radzikowa Wielkiego w gminie Mordy 27 września świętowała setne urodziny. W tym wyjątkowym dla niej momencie towarzyszył jej mąż Józef, który ma 102 lata, najbliższa rodzina oraz zaproszeni goście.
Pani Tekla w dniu swoich 100. urodzin tryskała humorem. W rozmowie z Katolickim Radiem Podlasie, razem z mężem, życzyła wszystkim przeżycia tak niezwykłego jubileuszu.Pani Tekla, podobnie jak jej mąż, cieszy się dobrym zdrowiem, porusza się samodzielnie i ma poczucie humoru. Państwo Radzikowscy w lutym 2023 roku świętowali 75-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Doczekali się trojga dzieci oraz kilkunastu wnucząt i prawnucząt.
Na sobotnią uroczystość do jubilatki, z gratulacjami i upominkami, przybyli m.in.: poseł Krzysztof Tchórzewski, burmistrz miasta i gminy Mordy – Łukasz Kłoczowski, kierownik KRUS w Siedlcach – Mariusz Wyczółkowski, wicestarosta powiatu siedleckiego – Małgorzata Cepek, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Mordach – Magdalena Zdanowska oraz radna samorządu województwa mazowieckiego – Anna Kaszuba.
0 komentarze