Do zdobycia bilety na recital „Trwaj chwilo trwaj"

Archiwum Wt. 07.11.2023 11:34:15
07
lis 2023

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Elżbiety Adamiak. Recital „Trwaj chwilo trwaj" odbędzie się w piątek 10 listopada 2023r. w sali widowiskowej ŁOK. Wydarzenie odbędzie się w ramach VII Łukowskiej Mocy Kultury. Przed koncertem wokaliści Fabryka Piosenki ŁOK zaprezentują fragmenty nowego spektaklu „Osiecka-Okruchy", na którego premierę zapraszamy już 24 listopada 2023 roku.

BILETY OTRZYMUJE MAŁGORZATA OZYGAŁA

Elżbieta Adamiak przez 45 lat zdobyła status legendy polskiej sceny poezji śpiewanej. Jej recitale podobnie jak koncerty z udziałem Krzysztofa Myszkowskiego i Starego Dobrego Małżeństwa elektryzują wiernych fanów tego gatunków. Elżbieta Adamiak pisze, komponuje, śpiewa. Nagrała siedem płyt z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem. Na ostatniej płycie wokalistki pt. „Zbieram Siebie" znalazły się starannie dobrane nowe piosenki artystki, np.: „Trwaj, chwilo, trwaj" (duet z A. Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni" (duet z K. Kiljańskim) czy „Zanosi się na noc". Piosenka „Trwaj chwilo trwaj" przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. „Trójki", Radia „Złote Przeboje" a w plebiscycie Polskiego Radia „Jedynki" głosami radiosłuchaczy została wybrana Przebojem Jesieni 2009 roku.

Na repertuar recitalu składają się zarówno piosenki z najnowszej płyty „Zbieram siebie", jak i największe przeboje wokalistki, takie jak: „Jesienna zaduma", „Do Wenecji stąd dalej co dzień", „Rozmowa przy ściemnionych światłach" i wiele innych. Artystce towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół w składzie: Piotr Goljat - fortepian/śpiew, Paweł Jabłoński - akordeon i Piotr Górka - kontrabas.

Bilety dostępne są w kasie Kina Łuków oraz  TUTAJ


JAK MOŻNA WYGRAĆ?

To bardzo proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres promo@radiopodlasie.pl  w tytule maila należy wpisać KONCERT, a w treści imię, nazwisko i nr tel.


Na zgłoszenia czekamy do piątku, 10 listopada do godz. 8:15.


Ogólny regulamin konkursów, których organizatorem jest portal podlasie24.pl (Katolickie Radio Podlasie) znajdziesz TUTAJ


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.