Siemiatycze

Narkotyki w zamrażarce

Region Pon. 04.12.2023 11:18:52
04
gru 2023

Siemiatyccy policjanci zatrzymali 39-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania, mundurowi znaleźli w jego mieszkaniu blisko 300 gramów marihuany. Część suszu roślinnego mężczyzna ukrył w zamrażarce.

W miniony piątek, 1 grudnia, policjanci siemiatyckiej patrolówki weszli do jednego z mieszkań w mieście. Z uzyskanych przez policjantów informacji wynikało, że może znajdować się tam poszukiwany przez Sąd 39-latek. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. W czasie wizyty mundurowych w mieszkaniu czuć było silną woń marihuany. W jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli blisko 300 gramów ziela konopi, tabletkę extasy oraz elektroniczną wagę. Część narkotyków mężczyzna ukrył w zamrażarce.

Mieszkaniec Siemiatycz został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduję karę do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał karę za poprzednie popełnione przestępstwa.

Źródło: KPP Siemiatycze
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.