GaudiumEtSpes

Ja jestem drogą i prawdą, i życiem…(J 14,6) Spotkanie z neoprezbiterami diecezji siedleckiej w wieczornej audycji GAUDIUM ET SPES

21
cze 2024

Ks. Łukasz Bąk, ks. Cezary Kępka i ks. Kacper Pawluczuk będą gościć dziś w studiu Katolickiego Radia Podlasie w wieczornej audycji w ramach formatu "Gaudium et spes". Temat audycji brzmi "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem…(J 14,6). U początku drogi. Spotkanie z neoprezbiterami Diecezji Siedleckiej".

Prowadzący audycję ks. Jacek Jaśkowski porozmawia m. in.: o tym czy wyobrażenia o kapłaństwie i ideały, towarzyszące rozpoczęciu formacji seminaryjnej sześć lat temu – to te same, które towarzyszą dzisiaj rozpoczęciu kapłańskiej posługi, o nadziejach i oczekiwaniach ale też o obawach i spodziewanych trudnościach, związanych z posługą kapłańską.

Audycja rozpocznie się o godz. 21:40 i potrwa do 23:00.

Zachęcamy do słuchania, oraz do łączności – telefonicznej lub smsowej. Telefon do studia – do wejścia na żywo: 25 / 644 65 55; sms do Radia: 509 056 590; sms do ks. Jacka Jaśkowskiego: 604 736 981.

Można nas słuchać także w internecie: https://radiopodlasie.pl/radio-online/ lub odsłuchać audycji później, w «Archiwum dźwięków».

Powtórka audycji na falach Radia – następnej nocy, około godziny 1:00.Ks. Jacek Jaśkowski
Duszpasterz Akademicki 

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.