Radzyń Podlaski

Kolejny remis Orląt

Sport Wt. 26.09.2023 10:10:54
26
wrz 2023

Radzyńskie Orlęta w tym sezonie jeszcze nie wygrały. W sobotę była okazja do przełamania z Podhalem Nowy Targ, lecz po raz kolejny w tym sezonie radzynianie śrubują imponujący już dorobek remisów.

Goście nie znajdują się w najwyżej formie. Mimo to byli lekkim faworytem spotkania i od początku było to widać. W pierwszej połowie meczu sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Dopiero pod koniec gry w polu karnym sfaulowany został Marcin Michota. Do karnego podszedł Bartłomiej Purcha, a jego strzał obronił Igor Bartnik. Do przerwy było bezbramkowo.

Tuż po zmianie stron Hubert Antkowiak uderzył głową w poprzeczkę. I ponownie w tym spotkaniu mieliśmy posuchę jeśli chodzi o sytuacje bramkowe. W 83. minucie gospodarze mieli swoją najlepszą okazję na gola Santiago Almeida uderzył głową, a fantastycznie na linii zachował się Jakub Osobiński i udaremnił starte bramki. Końcówka meczu należała dla gości, ale znów brakowało konkretów i spotkanie zakończyło się remisem.

W następnej kolejce Orlęta pojadą do Świdnika na mecz, ze Świdniczanką. Gospodarze są zdecydowanym faworytem. Początek spotkania 30 września o godzinie 16:00.

III liga, grupa IV
9. kolejka
Orlęta Radzyń Podlaski – NKP Podhale Nowy Targ 0:0

Orlęta: Bartnik – Almeida, Szymala, Duchnowski, Piotrowski (46 Balicki) Koszel, Szczygieł, Ostrovskyi, K. Rycaj (66 D. Rycaj), Szczypek, Krasznewski.
Podhale: Osobiński – Kawula (88 Hajdara), Nakorsius, Jakubowski – Michota, Tymosiak, Karmański, Purcha, Rubiś (61 Kozarzewski) – Grzebieluch (59 Niedziałkowski), Antkowiak.

Adrian Artych

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.