Kraj

Marcowe szkolenia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Region Pon. 04.03.2024 17:36:46
04
mar 2024

ZUS zaprasza na marcowy cykl szkoleń organizowanych przez ekspertów oddziału w Białymstoku.

- Tematy spotkań online dotyczyć będą m.in. konsekwencji nieopłacania należności z tytułu składek; ulg w prowadzeniu działalności takich jak raty, odroczenia, umorzenie należności czy ulgi egzekucyjne; świadczenia wspierającego; warunków, uprawnień i skutków skorzystania z ulgi na START, „małego ZUS plus”, preferencyjnych składek czy działalności nieewidencjonowanej – informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

Szczegółowy harmonogram webinarów:
12 marca o godzinie 9.00 - szkolenie dotyczyć będzie konsekwencji nieopłacania należności z tytułu składek. Zapisy na to szkolenie przyjmowane są do 11 marca pod adresem: szkolenia_bialystok@zus.pl.

19 i 28 marca o godzinie 12.00 - webinary dotyczące świadczenia wspierającego. Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są: na pierwsze do 18 marca, a na drugie do 27 marca pod adresem szkolenia_bialystok@zus.pl.

21 marca o godzinie 10.00 - szkolenie będzie dotyczyć ulgi na START, „małego ZUS plus”, preferencyjnych składek, działalności nieewidencjonowanej. Przedstawione zostaną warunki, uprawnienia i skutki korzystania z tych możliwości. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 20 marca pod adresem szkolenia_bialystok@zus.pl.

26 marca o godzinie 9.00 - spotkanie omawiające temat ulg w prowadzeniu działalności. Uczestnicy zapoznają się z możliwościami dotyczącymi skorzystania z ulg w prowadzeniu działalności w postaci rat, odroczenia, umorzenia należności czy ulgi egzekucyjnej. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 25 marca pod adresem szkolenia_bialystok@zus.pl.

W webinariach mogą wziąć udział wszyscy klienci, bez względu na miejsce zamieszkania. Aplikować na zajęcia można TUTAJ.

Katarzyna Krupicka
regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.